Гальмівні колодки зад. Honda Accord VIII 08- (nissin)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3370 |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 93.4 мм |
| Товщина | 14.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847 ₴

