Гальмівні колодки пер. Opel Insignia/Saab 9-5 08- (Mando)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3376 |
| Висота | 59.6 мм |
| Довжина | 131.5 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Bentley, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Flying Spur, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 214,51 ₴

