Гальмівні колодки пер. Megane III 08-/Scenic 09- (ATE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3383 |
| Висота | 68.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63 мм |
| Довжина | 155.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 235,30 ₴

