Гальмівні колодки зад. Citroen C4 09-/Peugeot 3008 09- (TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3387 |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 103.8 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, RCZ, Hilux, C4, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 081,60 ₴

