Гальмівні колодки зад. Chevrolet Epica 05- (brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3400 |
| Висота | 38.6 мм |
| Довжина | 120.9 мм |
| Товщина | 14.7 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴

