Гальмівні колодки пер. Doblo 10- (диск 305mm)(155.2x69.08x20.3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3413 |
| Висота | 69.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 41.6 мм |
| Довжина | 155.2 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Delta, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Fiat Doblo 2010- , Opel Combo D 2011-2018 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Гальмівні колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243 ₴

