Гальмівні колодки зад. Toyota Avensis 08- (Bosch)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3423 |
| Висота | 49.9 мм |
| Довжина | 109 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872,08 ₴

