Гальмівні колодки пер. Nemo/Bipper 08- (BOSCH) (122,8x53,6) з датчиком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3425 |
| Висота | 53.6 мм |
| Довжина | 122.8 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Linea, 500 C, 500C / 595C / 695C, Punto, Nemo, Grande Punto, 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴

