Гальмівні колодки пер. Berlingo/Partner 01-/Doblo 03- (137x57.3x19)(з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3426 |
| Висота | 57.9 мм |
| Довжина | 136.8 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500 C, 500C / 595C / 695C, Punto, Stilo, Linea, Grande Punto, Fiorino, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Fiat Doblo 2001-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴

