Гальмівні колодки пер. Citroen C3/DS3 09- (Bosch)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3428 |
| Висота | 59.2 мм |
| Довжина | 136.8 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, Corsa, Crossland X / Crossland, 208, C3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012,72 ₴

