Гальмівні колодки пер. Laguna III 07-/Grand Scenic 09- (ATE) (155,3x63x18)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3431 |
| Висота | 68.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63 мм |
| Довжина | 156.3 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 639 ₴

