гальмівні колодки перед. BMW 5 (F10) 10- (ATE) (155,1x68,5x18,9) - BP3452 BREMSI
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
Гальмівна система: ATE | Сторона встановлення: передній міст | Висота [мм]: 68,5 | Довжина [мм]: 155,1 | Довжина 1 [мм]: 155,3 | WVA номер: 23313 | WVA номер: 24688 | Товщина 1 [мм]: 189 | Товщина 2 [м]: 20,3.
Каталожні номери виробників:
BMW :: 34116850885 | BMW :: 34116775314 | BMW :: 34116798190 | A.B.S. :: 37829 | E.T.F. :: 121452 | FERODO :: FDB4382 | ICER :: 181998 | LPR :: 05P1619 | MINTEX :: MDB3092 | PAGID :: T1962 | REMSA :: 085720 | TEXTAR :: 2468801 | TRUSTING :: 9360 | TRW :: GDB1854
Застосування в автомобілях:
| BMW 5 (F10, F18) | 528 i xDrive | 2011.09 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 528 i | 2011.09 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 525 d xDrive | 2011.09 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 525 d | 2011.09 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | ActiveHybrid | 2011.09 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 530 d | 2011.09 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 530 i | 2011.09 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 535 d xDrive | 2011.09 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 530 d | 2009.12 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 535 d | 2011.09 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 525 d | 2010.02 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 528 i | 2010.02 - . |
| BMW 5 (F10, F18) | 530 d xDrive | 2011.09 - . |
| BMW 5 Touring (F11) | 535 d xDrive | 2011.09 - . |
| BMW 5 Touring (F11) | 530 d | 2010.09 - . |
| BMW 5 Touring (F11) | 535 d | 2011.09 - . |
| BMW 5 Touring (F11) | 535 i | 2010.09 - . |
| BMW 5 Touring (F11) | 528 i | 2010.09 - . |
| BMW 5 Touring (F11) | 535 i xDrive | 2011.09 - . |
| BMW 7 (F01, F02, F03, F04) | 730 d | 2008.10 - 2015.12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3452 |
| Висота | 68.5 мм |
| Довжина | 155.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, BMW |
| Сумісність з моделлю | Cuore, 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425,60 ₴

