Гальмівні колодки пер. Kia Rio/Hyundai i30 11- (mando)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3470 |
| Висота | 58.2 мм |
| Довжина | 132.8 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, I30, i20, Accent i25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188 ₴

