Гальмівні колодки пер. Volvo XC60 08-/XC90 02- (ATE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3475 |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 194.3 мм |
| Товщина | 19.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, XC60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 597,59 ₴

