Гальмівні колодки пер. Audi A6/A8 10- (ATE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3476 |
| Висота | 73.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70.8 мм |
| Довжина | 193.2 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 804 ₴

