Гальмівні колодки пер. T5 09- (R17)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3478 |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 193 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 922,49 ₴

