Гальмівні колодки пер. BMW 1 (E81/E87) 06-12 (ATE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3479 |
| Висота | 63.6 мм |
| Довжина | 154.8 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Jaguar, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X-Type |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 705 ₴

