Гальмівні колодки пер. Lexus RX 08-15/Toyota RAV4 12- (advics)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3481 |
| Висота | 59.4 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Camry, NX, RAV4, Highlander, RX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 507 ₴

