Гальмівні колодки зад. Lexus RX 08-15/Toyota Prius 09- (akebono)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3482 |
| Висота | 45.7 мм |
| Довжина | 115.2 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, IS, RC, Prius, RX, Mirai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847 ₴

