Гальмівні колодки зад. VW Golf VII 13- (ATE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3518 |
| Висота | 56.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.3 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Touran, A3, Leon, TT, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴

