Гальмівні колодки пер. Mazda 6 12- (Akebono)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3554 |
| Висота | 59.5 мм |
| Довжина | 140.2 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071,42 ₴

