гальмівні колодки зад. Citroen C4/Peugeot 308 II 13- (Bosch) (106x51,9x16,7) - BP3625 BREMSI
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
Довжина [мм]: 106 | Висота [мм] : 51,9 | Товщина [мм]: 16,7 | Вага [кг]: 1.105 | Висота 2 [мм]: 55,4 | Тип гальма: Дисковий механізм | Гальмівна система: BOSCH | Сторона встановлення: задній міст.
Каталожні номери виробників:
CITROEN :: 1609000980 | A.B.S. :: 35019 | BORG & BECK :: BBP2451 | DELPHI :: LP2509 | GIRLING :: 6120344 | HELLA PAGID :: 8DB355021001 | ICER :: 182161 | LPR :: 05P1873 | LUCAS :: GDB2034 | LUCAS CAV :: GDB2034 | LUCAS DIESEL :: GDB2034 | LUCAS ELECTRICAL :: GDB2034 | LUCAS ENGINE DRIVE :: GDB2034 | LUCAS TVS :: GDB2034 | MINTEX :: MDB3402 | NK :: 221976 | PAGID :: 8DB355021001 | REMSA :: 2155700 | REMSA :: 155700 | ROADHOUSE :: 2155700 | TEXTAR :: 2582717315 | TEXTAR :: 2582701 | TRISCAN :: 811028054 | TRW :: GDB2034
Застосовність в автомобілях:
| CITROEN C4 Grand Picasso II | 1.6 VTi 120 | 2013.09 - . |
| CITROEN C4 Grand Picasso II | 1.6 HDi 90 | 2013.09 - . |
| CITROEN C4 Grand Picasso II | 1.6 THP 165 | 2014.07 - . |
| CITROEN C4 Grand Picasso II | 2.0 BlueHDi 150 | 2013.09 - . |
| CITROEN C4 Grand Picasso II | 1.6 THP 155 | 2013.09 - . |
| CITROEN C4 Grand Picasso II | 1.6 HDi / BlueHDi 115 | 2013.09 - . |
| CITROEN C4 Picasso II | 1.6 THP 155 | 2013.02 - . |
| CITROEN C4 Picasso II | 1.6 THP 165 | 2014.07 - . |
| CITROEN C4 Picasso II | 2.0 BlueHDi 150 | 2013.09 - . |
| CITROEN C4 Picasso II | 1.6 HDi / BlueHDi 115 | 2013.02 - . |
| CITROEN C4 Picasso II | 1.6 HDi 90 | 2013.02 - . |
| CITROEN C4 Picasso II | 1.6 VTi 120 | 2013.02 - . |
| PEUGEOT 308 II | 1.6 | 2013.09 - . |
| PEUGEOT 308 SW II | 1.6 THP 155 | 2014.03 - . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3625 |
| Довжина | 106 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C5 Aircross, 308, Grand C4 Spacetourer, Grandland / Grandland X, C4, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
- Ціна: 902 ₴

