Гальмівні колодки пер. Qashqai II/Kadjar 13- (Akebono)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3629 |
| Довжина | 141.9 мм |
| Висота | 59.8 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴

