Гальмівні колодки пер. Octavia III 12- /Golf VII 12- (ATE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3631 |
| Довжина | 146.1 мм |
| Висота | 62.4 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, A3, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359,23 ₴

