Гальмівні колодки Focus/Kuga/Mondeo 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3637 |
| Довжина | 123.15 мм |
| Висота | 48.7 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Skoda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Superb, Mondeo, Galaxy, Kuga |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴

