Колодки гальмівні задние MB M-class (W163) 98-05 (ATE) - FDB1512 FERODO
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
Сторона встановлення:: задній міст [мм]: 16 | перевіркове значення: R90 Homologated | Довжина [мм]: 76,5 | Ширина (мм): 65,5 | Вага [кг]: 1 | Датчик зносу: підготовлено для датчика зносу колодок | Тормозна система: | WVA номер: 23157 | Кількість гальмівних колодок: 4.
Каталожні номери виробників:
MERCEDES-BENZ :: 1634200720 | MERCEDES-BENZ :: 1634200920 | MERCEDES-BENZ :: 1634201120 | A.B.S. :: 37194 | APEC braking :: PAD1193 | ATE :: 13046049772 | BENDIX :: 573147B | BOSCH :: 0986494410 | BREMBO :: P50043 | Brake ENGINEERING :: PA1636 | DELPHI :: LP1705 | DURON :: DBP221512 | FEBI BILSTEIN :: 16437 | FERODO :: FSL1512 | FMSI-VERBAND :: 7749D874 | FTE :: BL1747A2 | JURID :: 573147JAS | JURID :: 573147J | JURID :: 573147D | MAGNETI MARELLI :: 363700201188 | METELLI :: 2205640 | MGA :: 568 | MINTEX :: MDB2112 | NECTO :: FD7018A | OPTIMAL :: 12099 | PAGID :: T1188 | REMSA :: 001440 | ROADHOUSE :: 201440 | STOP :: 573147S | TEXTAR :: 2315702 | TEXTAR :: 2315716004T4105 | TRUSTING :: 5800 | TRW :: GDB1457 | UNIPART :: GBP1407AF | VALEO :: 598719 | WAGNER :: WBP23157A
Застосування в автомобілях:
| MASERATI QUATTROPORTE V | 4.2 | 2004.03 - . |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) | ML 320 (163.154) | 1998.02 - 2002.08 |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) | ML 230 (163.136) | 1998.02 - 2005.06 |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) | ML 270 CDI (163.113) | 1999.12 - 2005.06 |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) | ML 430 (163.172) | 1998.02 - 2005.06 |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) | ML 500 (163.175) | 2001.09 - 2005.06 |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) | ML 400 CDI (163.128) | 2001.09 - 2005.06 |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) | ML 55 AMG (163.174) | 2000.02 - 2005.06 |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) | ML 350 (163.157) | 2002.08 - 2005.06 |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) | ML 350 4-matic | 2003.02 - 2005.06 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB1512 |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 76.5 мм |
| Висота | 65.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Maserati |
| Сумісність з моделлю | Quattroporte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
- Ціна: 1 705 ₴

