Колодки гальмівні передние VW Touareg 02- (brembo) - FDB1877 FERODO
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
Сторона встановлення: передній міст | Товщина [мм]: 16,7 | перевіркове значення: R90 Homologated | Довжина [мм]:: 131,7 | Ширина (мм): 77,2 | Вага [кг]: 2.364 | Датчик зносу: не підготовлено для датчика зносу | Біжна система | Brembo WAVA номер: 24098 | Кількість гальмівних колодок: 4.
тип моделі: CUPRA PERFORMANCE
Каталожні номери виробників:
AUDI :: 8J0698151K | SEAT :: 8J0698151K | VAG :: 7L6698151E | VW :: 8J0698151K | VW :: 7L6698151J | VW :: 7L6698151E | APEC braking :: PAD1508 | APEC braking :: PAD1777 | BENDIX :: 573296B | BOSCH :: 0986494207 | Brake ENGINEERING :: PA1759 | DELPHI :: LP2011 | FEBI BILSTEIN :: 16734 | FERODO :: FSL1877 | JURID :: 573296JC | JURID :: 573296JAS | JURID :: 573296J | JURID :: 573296D | MAGNETI MARELLI :: 363700201499 | METELLI :: 2206590 | MINTEX :: MDB2739 | MINTEX :: MDB3047 | NECTO :: FD7234A | OPTIMAL :: 12477 | PAGID :: T1499 | PEX :: 7771 | QH Benelux :: 7757 | REMSA :: 120000 | STOP :: 573296S | TEXTAR :: 2409801 | TRUSTING :: 6750 | TRW :: GDB1670 | VALEO :: 598994 | WAGNER :: WBP24098A
Застосування в автомобілях:
| SEAT LEON ST (5F8) | 2.0 Cupra | 2013.10 - . |
| SEAT LEON ST (5F8) | 2.0 Cupra | 2013.10 - . |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 4.2 V8 | 2002.12 - 2006.11 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.0 V6 TDI | 2007.11 - 2010.05 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 5.0 R50 TDI | 2007.08 - 2010.05 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.6 V6 FSI | 2005.10 - 2010.05 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 4.2 V8 FSI | 2006.06 - 2010.05 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 5.0 V10 TDI | 2002.10 - 2010.05 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 2.5 R5 TDI | 2003.01 - 2010.05 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.2 V6 | 2002.10 - 2006.11 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 6.0 W12 | 2004.08 - 2010.05 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.0 V6 TDI | 2004.11 - 2010.05 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 2.5 R5 TDI | 2003.08 - 2010.05 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.2 V6 | 2004.11 - 2006.11 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 3.0 TDI | 2006.04 - 2010.05 |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TSI | 2010.08 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI | 2014.09 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI | 2010.06 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI | 2011.05 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TSI Hybrid | 2010.04 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 4.2 V8 TDI | 2010.01 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI | 2010.01 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.6 V6 FSI | 2010.04 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI | 2010.01 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 4.2 V8 FSI | 2011.01 - . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB1877 |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 131.7 мм |
| Висота | 77.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Aston Martin, Audi |
| Сумісність з моделлю | Vantage, DB9, Touareg, A3, Leon, TT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
- Ціна: 2 398 ₴

