Колодки гальмівні задние Nissan Pathfinder 05- (Tokico) - FDB1882 FERODO
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
Сторона встановлення:: задній міст | Товщина [мм]: 15,9 | перевірене значення: R90 Homologated | Довжина [мм]:: 110,6 | Ширина (мм) : 40,9 | Вага [кг]: 0,8 | Датчик зносу: зі звуковим попередженням зносу | Тормозна система: Tokico WVA номер : 24240 | Кількість гальмівних колодок: 4.
для гальмівного диска діаметром [мм]: 307
Каталожні номери виробників:
NISSAN :: 44060EA090 | NISSAN :: D4060EB300 | NISSAN :: 44060EB325 | APEC braking :: PAD1481 | BENDIX :: 572610B | BOSCH :: 0986494369 | Brake ENGINEERING :: PA1714 | DELPHI :: LP2016 | FERODO :: FSL1882 | JURID :: 572610J | JURID :: 572610JAS | JURID :: 572610D | MAGNETI MARELLI :: 363700201523 | METELLI :: 2207440 | MINTEX :: MDB2716 | NECTO :: FD7239A | OPTIMAL :: 12347 | PAGID :: T1523 | STOP :: 572610S | TEXTAR :: 2424001 | TRUSTING :: 7600 | TRW :: GDB3405 | WAGNER :: WBP24240A
Застосування в автомобілях:
| NISSAN PATHFINDER III (R51) | 2.5 dCi 4WD | 2005.03 - . |
| NISSAN PATHFINDER III (R51) | 2.5 dCi | 2005.01 - . |
| NISSAN PATHFINDER III (R51) | 2.5 dCi 4WD | 2005.01 - . |
| NISSAN PATHFINDER III (R51) | 3.0 dCi | 2010.08 - . |
| NISSAN PATHFINDER III (R51) | 4.0 4WD | 2005.09 - . |
| NISSAN PATHFINDER III (R51) | 2.5 dCi 4WD | 2010.08 - . |
| NISSAN PATHFINDER III (R51) | 2.5 dCi 4WD | 2006.10 - . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB1882 |
| Товщина | 15.9 мм |
| Ширина | 110.6 мм |
| Висота | 40.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
- Ціна: 1 522,16 ₴

