Колодки гальмівні передние Mitsubishi L200 05-15 (tokico) - FDB4023 FERODO
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
Сторона встановлення: передній міст | Товщина [мм]: 15,8 | перевіркове значення: R90 Homologated | Довжина [мм]: 155,5 | Ширина (мм): 51 | Вага [кг]: 1.619 | Кількість датчиків зносу [на віссю]: 1 | Датчик із вина: см звукове попередження зносу | Гальмівна система:: Tokico | WVA номер: 24529| 24530 | Кількість гальмівних колодок: 4.
Каталожні номери виробників:
MITSUBISHI :: 4605A198 | MITSUBISHI :: 4605A284 | MITSUBISHI :: 4605A623 | MITSUBISHI :: MZ690356 | APEC braking :: PAD1519 | ATE :: 13046056312 | BENDIX :: 572574B | BOSCH :: 0986494268 | Brake ENGINEERING :: PA1808 | DELPHI :: LP2074 | DURON :: DBP314023 | FEBI BILSTEIN :: 16624 | FERODO :: FSL4023 | JURID :: 572574JAS | JURID :: 572574D | JURID :: 572574J | MINTEX :: MDB2882 | NECTO :: FD7363A | OPTIMAL :: 12371 | PAGID :: T1688 | REMSA :: 124201 | REMSA :: 124200 | STOP :: 572574S | TEXTAR :: 2452901 | TRUSTING :: 8070 | TRW :: GDB3435 | VALEO :: 598893 | WAGNER :: WBP24529A
Застосування в автомобілях:
| MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D 4WD (KB4T) | 2005.11 - . |
| MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D 4WD (KB4T) | 2007.10 - . |
| MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D 4WD (KB4T) | 2010.04 - . |
| MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DiD (KA4T) | 2005.11 - . |
| MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D (KA4T) | 2010.04 - . |
| MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D 4WD | 2007.04 - . |
| MITSUBISHI L 200 (KB_T, KA_T) | 2.5 DI-D | 2007.08 - . |
| MITSUBISHI L 200 (KJ_, KK_, KL_) | 2.4 DI-D 4WD | 2014.11 - . |
| MITSUBISHI L 200 (KJ_, KK_, KL_) | 2.4 DI-D 4WD | 2015.09 - . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4023 |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 155.5 мм |
| Висота | 51 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Fullback |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
- Ціна: 1 925 ₴

