гальмівні колодки перед. Toyota Auris 07-12 (bosch) (136,7x57,9x19,2) - FDB4046 FERODO
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
Сторона встановлення: передній міст | Товщина [мм]: 19,1 | перевіркове значення:: R90 Homologated | Довжина [мм] : 136,9 | Ширина (мм): 57,9 | Ширина (мм) : 61,4 | Вага [кг]: 1.778 | Висота 1 [м] | Висота 2 [м]: 4, | Візерунок зносу: с звуковим попередженням зносу | Гальмівна система: Bosch | Додатковий артикул / додаткова інформація 2: з поршневим затискачем | WVA номер: 24122 | Кількість гальмівних колодок: 4.
Номер шасі: MNT/SB1 | для гальмівного диска діаметром [мм]: 273
Каталожні номери виробників:
TOYOTA :: 0446502170 | TOYOTA :: 0446502200 | TOYOTA :: 0446502330 | TOYOTA :: 0446502270 | TOYOTA :: 0446502210 | TOYOTA :: 0446502370 | APEC braking :: PAD1641 | ASHIKA :: 5002250 | ATE :: 13046056032 | BENDIX :: 572524B | BLUE PRINT :: ADT342169 | BOSCH :: 0986494260 | Brake ENGINEERING :: PA1795 | DELPHI :: LP2102 | FERODO :: FSL4046 | JURID :: 572524JC | JURID :: 572524J | JURID :: 572524JAS | JURID :: 572524D | MAGNETI MARELLI :: 363700201726 | MINTEX :: MDB2923 | NECTO :: FD7342A | OPTIMAL :: 12439 | ROADHOUSE :: 241220 | STOP :: 572524S | TEXTAR :: 2412201 | TRUSTING :: 8100 | TRW :: GDB3481 | VALEO :: 601040 | WAGNER :: WBP24122A
Застосовність в автомобілях:
| TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.8 | 2009.02 - 2012.09 |
| TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.6 VVTi | 2007.03 - 2012.09 |
| TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.6 | 2009.05 - 2012.09 |
| TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.33 Dual-VVTi | 2009.05 - 2012.09 |
| TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.4 D-4D | 2007.03 - 2012.09 |
| TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.8 VVTi | 2006.10 - 2012.09 |
| TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.4 VVTi | 2007.03 - 2012.09 |
| TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.33 Dual-VVTi | 2010.01 - 2012.09 |
| TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.8 | 2009.02 - 2012.09 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4046 |
| Товщина | 19.1 мм |
| Ширина | 136.9 мм |
| Висота | 57.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
- Ціна: 1 936 ₴

