гальмівні колодки перед. Transit (V347) 06- (FWD) - FVR1929 FERODO
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
Сторона встановлення: передній міст | Товщина [мм]: 18,8 | перевіркове значення: R90 Homologated | Довжина [мм]:: 164,9 | Ширина (мм): 65,1 | Вага [кг]: 2.302 | Кількість датчиків зносу [на віссю: 2 | Датчик зносу | Гальмівна система: Bosch | Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівних сателітів | WVA номер:: 24485 | Кількість гальмівних колодок: 4.
тип моделі: 260/280/300 version | Тип приводу: Привод на передні колеса | для гальмівного диска діаметром [мм]: 280
Каталожні номери виробників:
FORD :: 1454523 | FORD :: 6C112K021BE | FORD :: 1433954 | FORD :: 1824347 | FORD :: 1721086 | FORD :: 9C112K021BA | FORD :: ME6C1J2K021BA | FORD :: 1371403 | FORD :: 1560023 | FORD :: 1554523 | FORD :: 1534428 | APEC braking :: PAD1476 | ATE :: 13046038332 | BENDIX :: 573276B | BOSCH :: 0986494236 | BREMBO :: P24065 | Brake ENGINEERING :: PA1699 | DELPHI :: LP1953 | DURON :: DBP241929 | FEBI BILSTEIN :: 16673 | FERODO :: FSL1929 | ICER :: 141792 | JURID :: 573276JAS | JURID :: 573276J | JURID :: 573276D | METELLI :: 2206790 | MINTEX :: MDB2852 | NECTO :: FD7272V | OPTIMAL :: 12338 | PAGID :: T1641 | STOP :: 573276S | TEXTAR :: 2448501 | TRUSTING :: 6950 | TRW :: GDB1723 | VALEO :: 872818 | VALEO :: 598818 | WAGNER :: WBP24485A
Застосування в автомобілях:
| FORD TRANSIT TOURNEO | 2.2 TDCi | 2006.07 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT TOURNEO | 2.2 TDCi | 2006.07 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT TOURNEO | 2.2 TDCi | 2007.10 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT TOURNEO | 2.2 TDCi | 2008.10 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2011.10 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2008.10 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2006.04 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2006.04 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2006.04 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2007.10 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2011.10 - 2014.08 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FVR1929 |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 164.9 мм |
| Висота | 65.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
- Ціна: 2 013 ₴

