Гальмівні колодки пер. Suzuki SX4 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-8523 |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744,90 ₴




