Гальмівні колодки пер. Corolla 00-07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-9012 |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 57.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴



