Гальмівні колодки зад. Touareg/Cayenne 10> - FDB4424 FERODO
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
Сторона встановлення:: задній міст | Товщина [мм]: 16,9 | перевіркове значення:: R90 Homologated | Довжина [мм] : 187,6 | Ширина (мм): 76,1 | Ширина (мм): 79,7 | Вага [кг]: 2.256 | Висота 1 [м]: 761 | Висота 2 [м]: 797 | Датчик з вносу: : : підготовлена для датчика зносу колодок | Гальмівна система: Brembo | WVA номер: 24721 | Кількість гальмівних колодок: 4.
Розмір колісного диска [дюйм]: 18
Каталожні номери виробників:
PORSCHE :: 7P0698451 | PORSCHE :: 95835293900 | VW :: 7P0698451 | VW :: 7P6698451 | APEC braking :: PAD1796 | BENDIX :: 573395B | DELPHI :: LP2233 | FMSI-VERBAND :: 8643D1453 | ICER :: 181987 | JURID :: 573395D | JURID :: 573395JAS | JURID :: 573395J | MINTEX :: MDB3076 | NECTO :: FD7556A | OPTIMAL :: 12598 | PAGID :: T1937 | REMSA :: 137910 | ROADHOUSE :: 2137910 | STOP :: 573395S | TEXTAR :: 2472101 | TRW :: GDB1876 | TRW :: GDB1875 | WAGNER :: WBP24721A
Застосування в автомобілях:
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 4.8 Turbo | 2010.06 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 3.0 Diesel | 2011.06 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 3.6 | 2010.06 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 4.8 S | 2010.06 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 3.0 Diesel | 2010.06 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 4.8 Turbo | 2010.06 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 3.0 Diesel | 2010.06 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 4.2 S Diesel | 2012.10 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 3.0 S E-Hybrid | 2010.06 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 4.8 Turbo | 2014.10 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 3.0 Diesel | 2014.10 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 4.2 S Diesel | 2014.10 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 4.8 Turbo S | 2012.10 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 4.8 GTS | 2012.06 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 3.6 S | 2014.10 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 3.0 Diesel | 2014.08 - . |
| PORSCHE CAYENNE (92A) | 3.6 GTS | 2015.02 —. |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TSI | 2010.08 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TSI Hybrid | 2010.04 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 4.2 V8 FSI | 2011.01 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 4.2 V8 TDI | 2010.01 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI | 2010.01 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI | 2011.05 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.6 V6 FSI | 2010.04 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI | 2010.01 - . |
| VW TOUAREG (7P5) | 3.0 V6 TDI | 2010.06 - . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4424 |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 187.6 мм |
| Висота | 76.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 79.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | 911, Touareg, Cayenne, Boxster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
- Ціна: 3 025 ₴

