Гальмівні колодки пер. Hyundai ix20/ix35 10- /Kia Sportage (SL) 10- (Mando)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3547 |
| Висота | 56.7 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Soul, Sportage |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092,59 ₴

