Гальмівні колодки зад. Megane IV 15- /Scenic III 09- (TRW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3645 |
| Довжина | 106.5 мм |
| Висота | 45.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴

