Гальмівні колодки пер. Renault Master III/Opel Movano 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National |
| Код запчастини | NP2641 |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота внутрішньої накладки | 64 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 163 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 163 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Renault MASTER III, Opel MOVANO B, Nissan NV400 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051 ₴

