Гальмівні колодки дискові зад. Fiat 500L - FDB4459 FERODO
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
Сторона встановлення:: задній міст | Товщина [мм]: 17,42 | перевіркове значення:: R90 Homologated | Довжина [мм] :: 95,86 | Ширина (мм) : 43,9 | Вага [кг]: 0.907 | Датчик зносу: зі звуковим попередженням зносу | Тормозна система: TRW | WVA номер : 25652| 25653| 25654 | Кількість гальмівних колодок: 4.
Каталожні номери виробників:
FIAT :: 77366456 | FIAT :: 77366457 | APEC braking :: PAD1923 | BENDIX :: 573445B | DURON :: DBP234459 | JURID :: 573445J | JURID :: 573445D | JURID :: 573445JAS | MINTEX :: MDB3331 | NECTO :: FD7574A | STOP :: 573445S | TRW :: GDB2002 | WAGNER :: WBP80007A
Застосування в автомобілях:
| FIAT 500L (199_) | 1.4 | 2012.09 - . |
| FIAT 500L (199_) | 1.3 D Multijet | 2012.09 - . |
| FIAT 500L (199_) | 1.3 D Multijet | 2014.06 - . |
| FIAT 500L (199_) | 0.9 | 2012.09 - . |
| FIAT 500L (199_) | 0.9 Natural Power | 2013.03 - . |
| FIAT 500L (199_) | 1.6 D Multijet | 2012.09 - . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | FDB4459 |
| Товщина | 17.4 мм |
| Ширина | 95.9 мм |
| Висота | 43.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500l |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
- Ціна: 1 727 ₴

