Гальмівні колодки дискові перед.BMW 535d/745-760 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | P 06 047 |
| Ширина | 193 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Висота | 79 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 968,28 ₴

