Гальмівнi колодки дисковi перед. BMW 5(E60) 03-/7 (E65/E66) 3.0-6.0 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P 06 081 |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 68 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴

