Колодки гальмiвнi переднi Fiat 500 Ford Ka 1.2/1.3D 07.07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P 23 107 |
| Ширина | 123 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 52 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 500, 500 C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529 ₴

