Гальмівні колодки дискові перед. (з датчиком) Transit (06-14) - P24065 BREMBO
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
для артикула No: P 24 065 | Товщина [мм]: 18,9 | Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами | WVA номер::: 24485 | Ширина (мм): 164,9 | Висота [ммм]: 65,3 | Кількість датчиків зносу [на віссю]: 2 | виносу зносу : вкл. датчик зносу | Гальмівна система:: Bosch | Додатковий артикул / додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівних сателітів.
Сторона встановлення: передній міст | Допустима загальна вага [кг]: 2600 | Допустима загальна вага [кг]: 2800 | Допустима загальна вага [кг] : 3000
Каталожні номери виробників:
FORD :: 1721086 | FORD :: 1534428 | FORD :: 1560023 | FORD :: ME6C1J2K021BA | FORD :: ME6C1J2K021BB | FORD :: 1554523 | FORD :: 1824347 | FORD :: 9C112K021BA | FORD :: 1433954 | FORD :: 1371403 | FORD :: 6C112K021BB | FORD :: 6C112K021BD | FORD :: 6C112K021BC | A.B.S. :: 37559 | APEC braking :: PAD1476 | ATE :: 13046038332 | ATE :: 603833 | AUGROS :: 55513824 | BARUM :: BA2305 | BENDIX :: 573276B | BENDIX :: DB1967 | BENDIX-AU :: DB1967 | BOSCH :: 0986494236 | CIFAM :: 8226790 | COMLINE :: CBP21511 | COMLINE :: ADB21511 | DELPHI :: LP1953 | DELPHI :: LP1616 | FEBI BILSTEIN :: 16673 | FERODO :: FSL1929 | FERODO :: FVR1929 | FTE :: BL2044A4 | GALFER :: B1G10208002 | GIRLING :: 6117234 | HELLA PAGID :: 355012771 | HELLA PAGID :: 8DB355012771 | ICER :: 141792 | JURID :: 573276J | MAGNETI MARELLI :: T1641MM | MAGNETI MARELLI :: 363702161477 | MAGNETI MARELLI :: 363700201641 | METELLI :: 2206790 | METZGER :: 125102 | MEYLE :: 252448518 | MEYLE :: 0252448518W | MGA :: 856 | MINTEX :: MDB2852 | NK :: 222564 | OPTIMAL :: 12338 | PAGID :: T1641 | QUINTON HAZELL :: BP1529 | REMSA :: 125102 | RHIAG :: 103624 | ROADHOUSE :: 125102 | ROADHOUSE :: 2125102 | SWAG :: 50916673 | TEXTAR :: TX0819 | TEXTAR :: 2448505 | TEXTAR :: 2448501 | TRISCAN :: 811016017 | TRUSTING :: 6950 | TRW :: GDB1723 | WAGNER :: WBP24485A | fri.tech. :: 6950
Застосування в автомобілях:
| FORD TRANSIT TOURNEO | 2.2 TDCi | 2006.07 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT TOURNEO | 2.2 TDCi | 2006.07 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT TOURNEO | 2.2 TDCi | 2007.10 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT TOURNEO | 2.2 TDCi | 2008.10 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2011.10 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2008.10 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2006.04 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2006.04 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2006.04 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2007.10 - 2014.08 |
| FORD TRANSIT фургон | 2.2 TDCi | 2011.10 - 2014.08 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | P 24 065 |
| Ширина | 165 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 65 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
- Ціна: 2 607 ₴

