
Гальмівні колодки дискові перед. Honda Accord Ii, Prelude Iii Hyundai Accent, Accent I, Lantra I, Pony, Pony /
1 381,62 ₴
- Немає в наявності
- Код: P30003
+380 (50) 728-01-06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки дискові перед. Honda Accord Ii, Prelude Iii Hyundai Accent, Accent I, Lantra I, Pony, Pony / Excel, S 1.3-2.0 09.83-01.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | P 30 003 |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Висота | 47 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Nissan, JAC, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiburon, J5, Lantra, Coupe, J6, Elantra, Maxima, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381,62 ₴
