Гальмівні колодки перед. Nissan 370Z 09-/Infiniti FX 37,50 08- /GX 37 07.10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P 56 089 |
| Ширина | 127 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 76 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX70, 370Z, FX, G, Q50, M37, Q60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 101 ₴

