Дискові гальмівні колодки перед. Audi Q5 - P85122 BREMBO
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо.
для артикула No: P 85 122 | Товщина [мм]: 15,6 | WVA номер: 25643 | Ширина (мм): 131,6 | Висота [мм]: 77,3 | Датчик зносу: підготовлено для датчика зносу колодок | Тормозна система: Brembo.
Сторона встановлення: передній міст | для замінного номера: 1LC
Каталожні номери виробників:
AUDI :: 8R0698151E | AUDI :: 8R0698151B | AUDI :: 8R0698151L | SEAT :: 8R0698151E | SEAT :: 8R0698151B | SEAT :: 8R0698151L | SKODA :: 8R0698151E | SKODA :: 8R0698151B | SKODA :: 8R0698151L | VW :: 8R0698151E | VW :: 8R0698151B | VW :: 8R0698151L | DELPHI :: LP2491 | HELLA PAGID :: 8DB355020241 | HELLA PAGID :: 355020241 | MAGNETI MARELLI :: 363700202213 | MINTEX :: MDB3314 | PAGID :: T2213 | REMSA :: 152700 | ROADHOUSE :: 2152700 | TEXTAR :: 2564302 | TRW :: GDB2022
Застосовність в автомобілях:
| AUDI Q5 (8R) | 2.0 TDI quattro | 2012.06 - . |
| AUDI Q5 (8R) | 2.0 TFSI quattro | 2013.05 - . |
| AUDI Q5 (8R) | 3.0 TDI quattro | 2012.06 - . |
| AUDI Q5 (8R) | 2.0 TFSI quattro | 2012.06 - . |
| AUDI Q5 (8R) | 2.0 TDI quattro | 2013.05 - . |
| AUDI Q5 (8R) | 2.0 TDI | 2013.05 - . |
| AUDI Q5 (8R) | 2.0 TFSI quattro | 2015.08 - . |
| AUDI Q5 (8R) | 2.0 TDI | 2015.09 - . |
| AUDI Q5 (8R) | SQ5 TDI quattro | 2015.11 - . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | P 85 122 |
| Ширина | 132 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 77 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки передние, передние тормозные колодки, передні колодки, передні гальмівні колодки, передние колодки, гальмівні передні колодки, тормозные передние колодки |
- Ціна: 3 215,06 ₴

