Гальмівні колодки пер. Zafira/Astra/Cruze/Volt 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3406 |
| Висота | 42.7 мм |
| Довжина | 116.6 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Cascada, Orlando, Volt, Zafira, Aveo, Cruze, Mokka |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴

