Гальмівні колодки зад. Jumper/Ducato/Boxer 06- (Bosch)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | BP3612 |
| Довжина | 136.9 мм |
| Висота | 49 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група запчастин | колодки гальмівні, гальмівні колодки, тормозные колодки, колодки тормозные, колодки задние, задние тормозные колодки, задні колодки, задні гальмівні колодки, задние колодки, гальмівні задні колодки, тормозные задние колодки |
| Застосування | Citroen JUMPER, Fiat DUCATO, Peugeot BOXER 2006-, 2014- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴

