Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser 90-02 — KBP-9004 KAVO PARTS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | KBP-9004 |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, 4Runner, Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴






